Дослідницькі стипендії імені фонду Роберта Боша

Стипендіати отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 2300 £.

Стипендія від Королівського Інституту міжнародних відносин розрахована на дев’ятимісячні дослідження у сфері політики, економіки та соціологічних досліджень на пострадянському просторі.

Пропозиція актуальна для студентів-бакалаврів та магістрів. Можливість найбільш оптимальна для кандидатів, які знаходяться на початковому етапі кар’єри і працюють в академічних колах, громадських організаціях, державних відомствах чи ЗМІ.

Кандидати повинні заповнити аплікаційну форму.

Стипендіати отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 2300 £. Організатори покривають витрати на переїзд, переміщення, пов’язані з темою роботи та публікації.

Протягом навчання учасники створять власний проект, візьмуть участь у Школі Лідерства та дослідницькій роботі наставників та колег, щоб максимально перейняти досвід та отримати нові навички роботи.

Робота проводитиметься на базі Chatham House.

Детальніше: https://www.chathamhouse.org/academy/fellowships/robert-bosch-russia-eurasia?utm_source=ChathamHouse&utm_medium=email&utm_campaign=8167885_AcademyRobertBoschFellowshipscallforapplications04042017&dm_i=1S3M,4V2DP,O684Q0,IDYA9,1#Contact

Напишіть відгук

Великобританія
Де це?

Де: Велика Британія

Дедлайн подачі: 31.05.2017

Вартість: безкоштовно