Літні стажування від «Be Profi»

Літні стажування у сфері послуг, виробництві, медіа, IT і юриспруденції.

Команда проекту «Be Profi» пам’ятає, як складно розірвати коло «немає досвіду – немає роботи». Тому організатори разом з партнерами починають набір на літні стажування у сфері послуг, виробництві, медіа, IT і юриспруденції.

Для кого:
У стажуваннях можуть брати участь студенти 3-4-х курсів всіх навчальних закладів міста Запоріжжя.

Коли:
Стажування діють протягом усього літа 2017 року
Мінімальний термін стажування – 5 днів.

Умови та графік:
Умови та графік кожного стажування – індивідуальний і обговорюється в приватному порядку безпосередньо під час співбесіди на підприємстві.

Проект стажувань ініційований командою «Be Profi» та «EDISON SPACE Coworking» і покликаний допомогти студентам придбати первинний досвід і навички для подальшої самореалізації та старту професійного зростання.

Подати заявку: https://goo.gl/o82Cs2

Детальніше: http://edisonspace.com.ua/letnie-stazhirovki-dlya-studentov/

1 коментар

  1. Прекрасная практика проходить стажировку за границей. Это высокая зарплата, изучение языков, опыт работы в разных сферах. Я лично ездил в Швецию на стажировку в садово-парковое хозяйство на 12 месяцев.
    Вернулся от туда с великолепными впечатлениями. Собираюсь ехать снова, помимо того, что получил опыт так еще и неплохо зарабатывал, 1500 у.е. в мес. Ездил по этой программе https://zrfa.com.ua/programs/stazhirovka-v-sadovo-parkovykh-khozyaystvakh-v-shvetsii/ . Так что вот такие вот дела. Всем желаю попробовать и не упускать свой шанс.

Напишіть відгук

вулиця Гагаріна 3
Запоріжжя Запорізька область Україна
Де це?

Де: вул. Гагаріна, 3, Запоріжжя

Коли: червень-серпень

Дедлайн подачі: 31.08.2017

Вартість: безкоштовно

Реклама