Освітня акселераційна програма

Найкращі проекти зможуть отримати фінансування від Комітету спонсорів та взяти участь в освітньому ознайомчому візиті до Німеччини.

Українська Соціальна Академія спільно із Відкритим Університетом Майдану відкривають набір на освітню програму «Європейські цінності в публічній сфері: від принципів до втілення».

На І модулі програми Ideation Treack учасники матимуть можливість представити свої проектні ідеї на розсуд експертів. Опісля, команди пройдуть 3-місячну акселераційну програму, присвячену розробці проектних ідей та підготовці їх до  втілення.

Протягом курсу студенти на практиці навчаться застосовувати інструменти проектного менеджменту саме у громадській сфері, розглянуть кейси відомих проектів, можуть знайти команду та партнерів для власної ідеї.

Програма розрахована на усіх бажаючих запустити громадський проект, розпочати кар’єру у сфері менеджменту неприбуткового сектору та здобути інструменти з просування вже існуючого проекту.

За результатами навчання слухачі під керівництвом викладачів програми повинні будуть підготувати план стратегічного розвитку своїх проектів. Після захисту напрацювань будуть визначені найкращі проекти, які зможуть отримати фінансування від Комітету спонсорів.

Краща проектна команда візьме участь в освітньому ознайомчому візиті до Німеччини, де зможе отримати поради закордонних експертів, дізнається про механізми фінансування та підготовки фандрейзингового плану для отримання грантів ЄС.

Кількість місць обмежено до 30 студентів.  Курс триватиме 3 місяці.

Реєстрація на програму за посиланням.

 

Детальніше: http://project163053.tilda.ws/europeanvalues

Напишіть відгук

Ярославський провулок 1/3
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: провул. Ярославський, 1/3, Київ

Коли: 18 березня - 3 червня 2017

Дедлайн подачі: 12.03.2017

Вартість: 4 600-5 000 грн.

Організатор:
Українська Соціальна Академія

Реклама