Перша зустріч FeoBook у Києві

Ідея проекту – за 15 хвилин поділитися з іншими досвідом, засвоєним під час прочитання книги.

Багато харків’ян вже давно знають і полюбили проект Івана Федоренка під назвою FeoBook, який об’єднує цікавих особистостей, людей, які не просто люблять читати книги, а й ділитися прочитаним з іншими. Тепер FeoBook розширює свою географію – та починає свою роботу в Києві.

Ідея проекту – за 15 хвилин поділитися з іншими досвідом, засвоєним під час прочитання книги. У результаті слухачі отримують цінну інформацію про бізнес, економіку, саморозвиток, а промовець отримує можливість прокачати себе як спікера.

Для того, щоб краще засвоїти матеріал, недостатньо просто прочитати книгу та зробити помітки, набагато корисніше – поділитися інформацією з іншими.

Як все відбувається?
В одному місці, в один і той же час, концентрація небайдужих любителей книг б’є всі рекорди. Завдання спікера – захоплюючи слухачів, протягом 15 хвилин тезисно розповісти про основні ідеї книги, яка може бути потенційно корисною для інших. Аудиторія наприкінці виступу може дати будь-які запитання або поділитися власними думками або досвідом. Оптимальна кількість спікерів під час однієї зустрічі – не менше двох, не більше трьох.

Зустрічі будуть проводитися 1 раз на 2 тижні, у неділю, у першій половині дня.

Спікером може стати будь-хто, головне мати підстави рекомендувати ту чи іншу книгу.

Детальніше: https://www.facebook.com/groups/feobookinkyiv/

Напишіть відгук

вулиця Володимирська 45
Київ місто Київ Україна
Де це?

Де: вул. Володимирська 45-А, Київ

Коли: 12 березня о 11:30

Дедлайн подачі: 12.03.2017

Вартість: безкоштовно