ІТ-фестиваль TETRIX

Масштабний фестиваль, що збере в одному місці найкращі можливості для ІТ-спеціалістів і тих, хто тільки мріє потрапити у світ IT та hi-tech.

Якщо ти:

  • новачок, що прагне знайти своє місце в IT;
  • middle, який не проти розважитись, дізнатися для себе щось нове і корисне та поспілкуватись з колегами з інших компаній;
  • гуру IT, що прагне відпочити та поділитись знаннями;
  • не «айтішник», але дуже-дуже хотів би працювати на фронті величезних змін світового масштабу!

На тебе чекають:

Ярмарок вакансій – місце, де усі плани та мрії стануть реальністю за участі найбільших компаній-роботодавців галузі. Круті проекти, стажування, програми, технічні та нетехнічні вакансії для спеціалістів різного рівня від передових компаній чекають на Вас 4-5 жовтня!

Насичений лекторій «IT future» про досягнення українців у сфері IT, кар’єру в компаніях та розробку власних проектів, що допоможе знайти себе та відкрити нові горизонти.

Хакатон «Business Intelligance» з унікальними кейсами та окремим призовим фондом від наших партнерів – безцінний досвід для тих, хто не боїться проявити свої здібності та спроможність до teamwork. Збирай команду та приходь випробувати себе 6-7 жовтня!

Startup Challenge – подія для справжніх інноваторів. Маєш круту ідею, але бракує коштів, досвіду чи однодумців? Приходь і розкажи про неї, ми обов’язково оцінимо та підтримаємо найкращих.

Brain-олімпіадата ІТ-квести з математичної логіки та креативності: позмагайся сьогодні, щоб завтра компанії змагались за тебе!

Інтерактивна лаунж-зона з VR-games, робототехнікою та іншими Hi-tech та oldschool розвагами не дасть тобі засумувати!

Необхідна попередня реєстрація.

Напишіть відгук

проспект Академіка Палладіна 4
Київ місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: 4-8 жовтня 2017

Вартість: безкоштовно

Організатор:
ГО Human Capital of Ukraine
Сектор працевлаштування КНУ імені Тараса Шевченка