Презентація програми «Молодіжний делегат від України до ООН»

Колишні делегати розкажуть про свій досвід у програмі, процес відбору, та дадуть відповіді на всі питання щодо участі.

Щороку молодіжні делегати з близько 30 країн збираються у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, щоб взяти участь в обговоренні молодіжних проблем в усьому світі та представляти молодь своєї країни на Генеральній Асамблеї. У рамках програми, молодіжні делегати долучаються до справжньої дипломатичної роботи: виступають на засіданнях, беруть участь у переговорах та працюють з Постійними представництвами своїх держав при ООН.

Українські молодіжні делегати представляють молодь нашої країни в ООН вже три роки поспіль – завдяки підтримці Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, у партнерстві з Міністерством закордонних справ, Міністерством молоді та спорту України та ГО Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско.

Під час презентації програми у Вінницькій центральній бібліотеці імені І.В. Бевза у м. Вінниці ініціаторка програми, молодіжний делегат на 69 сесію Генеральної Асамблеї ООН Вікторія Лучка та делегат на 70 сесію Генеральної Асамблеї ООН Інна Сандюк розкажуть про свій досвід у програмі, процес відбору, та дадуть відповіді на всі питання щодо участі.

Реєстрація обов’язкова.

Детальніше: https://goo.gl/PzjwRF

Напишіть відгук

Хмельницьке шосе 4
Вінниця 21000 Вінницька область Україна
Де це?

Де: Хмельницьке шосе, 4, Вінниця

Коли: 22 квітня об 11:00

Дедлайн подачі: 22.04.2017

Вартість: Безкоштовно