Команда Євробачення-2017 шукає волонтерів

Волонтерів чекає робота з іноземними делегаціями, практика англійської мови, спеціалізоване навчання, тренінги та сертифікат волонтера Євробачення-2017.

Національна телекомпанія України, як мовник-організатор Євробачення-2017, із 19 грудня розпочинає відбір волонтерів для роботи під час міжнародного пісенного конкурсу, який навесні 2017 року прийме Київ.

Що чекає на волонтера Євробачення-2017:

  • Робота з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також участь у телевізійному виробництві Єврошоу, робота на бекстейджі й фан-зонах.
  • Практика англійської та інших іноземних мов, спеціалізоване навчання й тренінги, програма лояльності, посвята, форма та сертифікат волонтера Євробачення-2017.
  • Досвід командної роботи на міжнародному проекті, нові знання, навички, знайомства, а також незабутні враження і можливість долучитися до формування іміджу України.

Як потрапити до Eurovision Volunteers’ Family?

  • Потрібно заповнити анкету волонтера Євробачення-2017. Згодом апліканти отримають запрошення на співбесіду. І вже навесні 2017 року – працюватимуть у команді міжнародного пісенного конкурсу.

Детальніше: http://1tv.com.ua/news/channel/85626

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Дедлайн подачі: 17.02.2017

Вартість: безкоштовно