Конкурс дизайну ванних кімнат Jumpthegap

Конкурс проводиться в двох категоріях - для професіоналів та для студентів.

Організатором конкурсу є компанії Roca і BCD Barcelona Design Centre, що займаються пошуком нових і оригінальних ідей для ванних кімнат. Конкурс створений для творчих людей, які сьогодні створюють дизайн, що буде затребуваний у майбутньому.

Конкурс проводиться в двох категоріях:

  1. професіонали – дизайнери, або архітектори, народжені до 1 січня 1982;
  2. студенти – дизайнери, або архітектори, народжені після 1 січня 1982.

Призи:

  • переможець у кожній категорії отримає приз 10,000 €;
  • спеціальний приз від організації We Are Water Foundation розміром у 6,000 €.

Роботи можуть бути індивідуальні, або групові, група може складатися з двох учасників. Змішані групи не можуть брати участь у конкурсі. Кожен конкурсант, або група можуть подати на розгляд тільки 1 проект.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися на сайті організаторів до 15 березня 2017, дизайнерські проекти можна подати на розгляд до 19 квітня 2017. Якщо роботу подає група, то кожен учасник групи повинен заповнити заявку.

Проекти повинні бути повністю анонімні, вони не повинні містити ніяких імен або іншої особистої інформації конкурсантів, оскільки ця інформація вже вказана в заявці. Весь текст у проекті повинен бути англійською мовою.

Робота приймається в одному файлі формату pdf, який повинен складатися з не більше, ніж двох сторінок А3, максимальний розмір не повинен перевищувати 1,5МВ. Перша сторінка повинна містити назву проекту, опис проекту і картинку. Опис не повинен перевищувати 600 слів, які необхідно розділити на 3 категорії:

  • Що це за проект? Для кого він призначений?
  • Короткий опис як він працює.
  • Чому він буде затребуваний у майбутньому.

Всі питання щодо конкурсу можна надсилати англійською на jumpthegap@bcd.es

Детальніше: http://www.jumpthegap.net/en/rules_480

Напишіть відгук