Конкурс для театралів Taking the Stage

Переможці отримають менторство британських та українських режисерів та грант у розмірі 30 тис. грн у бюджет майбутньої вистави.

Британська Рада оголошує програму «Taking the Stage 2017» для українських театрів і режисерів. Конкурс відкритий для українських театрів і режисерів на старті творчої кар’єри, які зацікавлені у набутті нового фахового досвіду та досвіду міжнародної співпраці. Організатори не обмежують вибір матеріалу для постановки вистав, тож режисери спільно з театрами-партнерами можуть подавати пропозиції для постановок драматичних чи інсценізованих (прозових/поетичних) творів британської літератури, що існують в офіційному перекладі.

Приз: переможці отримають очищення авторських прав на заявлений ними твір на один рік, менторство британських та українських режисерів на період випуску вистави, грант у розмірі 30 тис. грн у бюджет майбутньої вистави, медіапідтримку від Британської Ради та можливість стажування в театрах-партнерах конкурсу (за умови знання англійської на рівні, не нижчому, ніж В2).

Детальніше: http://www.britishcouncil.org.ua/events/taking-the-stage-2017

Напишіть відгук