Конкурс ідей C.O.D.E.

Ідеї мають стосуватися розробки сервісів, візуалізацій та інших інструментів, продуктів, що використовують будь-який набір існуючих даних в секторі енергетики.

Аналітичний центр DiXi Group, у рамках проекту USAID «Прозора енергетика» запрошує взяти участь у конкурсі ідей, присвяченому роботі з відкритими даними в галузі енергетики.

Мета – створити і запустити продукти і рішення, які б допомогли громадянам краще зрозуміти, що відбувається в енергетичному секторі, отримувати оперативну інформацію в доступному форматі, реагувати на порушення.

Для напрацювання організатори пропонують використовувати інформацію і дані, які розміщені на «Енергетичній карті України», сайті міністерства енергетики, НКРЕКП тощо. Також можна використовувати й інші ресурси.

Ідеї мають стосуватися розробки сервісів, візуалізацій та інших інструментів, продуктів, що використовують будь-який набір існуючих даних в секторі енергетики.

За результатами конкурсу DiXi Group надасть підтримку найкращим ідеям для їх подальшої реалізації. Загальний призовий фонд становить 30 000 доларів.

Організатори планують підтримати 1-3 успішні проекти. У разі необхідності (наприклад, через велику кількість пропозицій), для визначення переможця може бути оголошений другий етап відбору, про що кандидати будуть заздалегідь поінформовані.

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/1y_qAQhC_NXG06QDfouR2CfefAvviLBozF-Ks2QIspa8/viewform?edit_requested=true

Детальніше: http://dixigroup.org/news/konkurs-idey-code-dlya-spravzhnikh-it-geroiv/?utm_source=Internews+Ukraine+Newsletter&utm_campaign=9fd97b23fd-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_20&utm_medium=email&utm_term=0_605c88b8e6-9fd97b23fd-103781829

Напишіть відгук