Конкурс молодіжних інновацій U-Inn

Тематика: демократія та права людини. Переможець кожної з трьох номінацій отримає 5 000 доларів на реалізацію власного проекту.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні U-Inn відкритий для ідей та проектів від молодих людей з регіонів України, а також з Києва, віком від 18 до 35 років.

Тематика: демократія та права людини.

Номінації:

 • «Технологічна інновація» – пропонує вирішення проблеми чи реалізацію ідеї завдяки технологіям (це може бути мобільний додаток, програма, гра, інтерактивна візуалізація).
 • «Соціальний скрипт» – пропонує нові інструменти та механізми, нестандартні підходи (мистецтво, гра, квест, адвокаційна кампанія) для утвердження демократії та прав людини, залучення молоді.
 • «Соціальне підприємництво» – використовує бізнес-моделі для вирішення соціальних проблем чи питань (виробництво, надання товарів та послуг).

Учасники проходитимуть чотири етапи:

 1. Молодіжний табір «U-Inn Camp» (7-8 жовтня 2017 року), де буде змога дізнатися більше про інновації, права людини, демократію.
 2. Навчальні візити (23-27 жовтня 2017 року) до регіональних хабів громадянського суспільства з питань прав людини та демократії, де можна на практиці побачити, як реалізують проекти в цих сферах та дізнатись про можливості волонтерства.
 3. Презентація інноваційних проектів-півфіналістів «U-Inn Pitching Day» (25 листопада 2017 року), де учасники отримають допомогу менторів та представлять свої напрацювання суддям.
 4. Фестиваль молодіжних інновацій для демократії і прав людини «U-Inn Fest» (16 березня 2018 року).

Переможець кожної з трьох номінацій отримає 5 000 доларів на реалізацію власного проекту.

Для участі необхідно:

 • Сформувати команду з 3-5 однодумців та однодумиць.
 • Вивчити ситуацію у громаді з залученням молоді, демократією, правами людини та визначте найважливіші проблемні питання, те, чого бракує, цільову аудиторію.
 • Запропонувати, як ці проблеми можна вирішити, а потреби задовольнити (це може бути технологічне рішення, адвокаційна, креативна кампанія, соціальне підприємництво).
 • Оформити ці рішення у вигляді проекту з цілями, задачами, бажаними результатами.
 • Подати проект на U-Inn через платформу uinn.org.ua.

Детальніше: https://uinn.org.ua/

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Коли: 7 жовтня 2017 - 16 березня 2018

Дедлайн подачі: 11.10.2017

Вартість: безкоштовно