Конкурс на краще мистецтвознавче есе

Найкращі три роботи будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі: 3000, 2000 та 1000 грн. Найкращі з робіт будуть опубліковані в каталогах .

Карась Галерея оголосила конкурс на краще мистецтвознавче есе із призовим фондом у 6000 гривень серед молодих дослідників мистецтва.

Умови участі:

  • У дослідженні може брати участь будь-яка людина, що вважає себе теоретиком мистецтва, та що досягла на момент подачі на конкурс своєї роботи 18 років.
  • Есе приймаються українською мовою.
  • Обсяг есе має не перевищувати 8000 знаків без пробілів.
  • Есе має містити більше науково-аналітичний, ніж емоційно-художній наратив, тим не менше без зайвої академічної сухості. Використання статистичних даних у поміркованій кількості в тілі есе вітається.
  • Есе приймається в електронному вигляді за адресою електронної пошти – a4.ballpoint@gmail.com.

Найкращі три роботи будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі:
І місце – 3000 грн.
ІІ місце – 2000 грн.
ІІІ місце – 1000 грн.

Також журі буде додатково нагороджувати преміями та заохочувальними призами за вдалі есе. Карась Галерея набуває право друку, цитування, публікування на ті есе, які отримали премії та нагороди. Найкращі з робіт що отримали премії будуть опубліковані в каталогах проекту «А4, Кулькова ручка», на сторінках в соціальних мережах та сайті проекту.

Максимально повна інформація за всі роки існування проекту, щодо рисунків, фотографій експозицій, текстів, можна отримати у вільному доступі на сторінці проекту, або у куратора проекту Олександра Заклецького.

Детальніше: http://artukraine.com.ua/n/karas-galereya-ogolosila-konkurs-na-krashche-mistectvoznavche-ese-/#.WHUdqVWLTIU

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Дедлайн подачі: 28.02.2017

Вартість: безкоштовно