Конкурс студентських робіт про українську революцію

Переможці отримають дипломи та додаткову стипендію на навчальний рік. Окрім цього декілька авторів будуть відібрані для подальшої співпраці.

Конкурс студентських робіт про Українську революцію з акцентом на популяризацію науки з метою пошуку молодих талановитих авторів для подальшої співпраці.

Умови конкурсу:

Допускаються студенти різних спеціалізацій, які вже мають досвід публікацій (історичного або іншого характеру) у газетах, інтернет-ресурсах, участі у медіа-проектах. Наявність наукових публікацій вітається, але не є обов’язковою. Головне: популярно, але достовірно.

Тематики:

  • доленосні моменти Української революції – чи могло бути інакше?
  • через що і як сварилися українські лідери сто років тому?
  • чому балтійські держави та Фінляндія сто років тому відстояли свою незалежність, а Україна – ні?
  • як співвідносяться українські національно-визвольні змагання та російська громадянська війна?
  • про що і як писала преса доби Української революції?

А також на інші актуальні теми пов’язані із Українською революцією 1917-1921 років.

Кожен учасник вже повинен мати публікації у якихось медіа або досвід участі у медіа-проектах до 22 березня 2017 р., про що окремо має зазначатися у поданій роботі.

На конкурс приймаються популярні тексти, написані легкою мовою, розраховані на широку аудиторію, але які не викличуть заперечень в експертного журі щодо використаних наукових фактів. Бажано цікаво і доступно окреслити певну історичну тему. Не приймаються роботи, що мають акцентований ідеологічно-пропагандистський характер або спрямовані на міфологізацію чи перекручення історії. Також не приймаються роботи виключно краєзнавчого або біографічного характеру, бо бажано ширше бачення теми.

Робота подається в 1 файлі Word, який потрібно надіслати на адресу журі kigal.nestor@gmail.com з темою «на конкурс».

Журі складатиметься з журналістів: представників Радіо Свобода та експертів-істориків проекту LikБез. До останнього входять учені з Інституту історії України НАН України, історичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка та інших наукових та освітніх установ різних міст України.

Переможці отримають дипломи та додаткову стипендію на навчальний рік. Окрім цього декілька авторів будуть відібрані для подальшої співпраці.

Твори-переможці будуть опубліковані на сайтах LikБез та Радіо Свобода.

Детальніше: http://likbez.org.ua/ua/ukrayinska-ogoloshuyetsya-konkurs-studentskih-robit-ukrayinska-revolyutsiya-svizhij-poglyad.html

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Дедлайн подачі: 01.06.2017

Вартість: безкоштовно