Лекція Денніса Чемберліна в УКУ

Американський фотожурналіст, лауреат Пулітцерівської премії з лекцією «Як фотокамера відкриває двері у світ».

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує всіх охочих на День відкритих дверей та лекцію американського фотожурналіста, лауреата Пулітцерівської премії Денніса Чемберліна «Як фотокамера відкриває двері у світ».

У програмі зустрічі: знайомство з викладачами та студентами, презентація магістерської програми з журналістики та інших навчальних проектів школи, відповіді на запитання, екскурсія, музичний сюрприз та польоти квадрокоптера.

 

Денніс Чемберлін у 2016-2017 року викладає у Школі журналістики УКУ. Фотожурналіст, викладач Школи журналістики Ґрінлі Університету штату Айова (Сполучені Штати Америки). Гостьовий професор Школи журналістики УКУ. Лауреат Пулітцерівської премії. Працював для National Geographic, The Economist, Forbes, GEO, Libération, Newsweek, TIME Magazine, New York Times Magazine, US News & World Report, PepsiCo. International, Procter&Gamble, International Paper тощо. 1983 року разом із колективом Fort Wayne News-Sentinel був відзначений Пулітцерівською премією. У 1987-2002 роках працював у Польщі.

Школа журналістики Українського католицького університету – це розташований у Львові освітній центр, який з 2011 року творить нові можливості для якісних змін особистості і суспільства. Фахова магістерська освіта за сучасною моделлю універсального журналіста поєднується тут із просвітницькими, видавничими, науковими та аналітичними проектами для широкої аудиторії. Наша мета – виховати покоління професіоналів, які дадуть українським медіа нову якість та демократичні стандарти. Детальніше на сайті journalism.ucu.edu.ua

Напишіть відгук

вулиця Хуторівка 35а
Львів Львівська область Україна
Де це?

Де: вул. Хуторівка, 35-А, Львів

Коли: 13 травня о 10.30

Вартість: безкоштовно

Реклама