Літня школа єврейської історії і багатокультурного минулого

Літня школа поєднує різні формати: від лекцій і семінарів та мовних занять до практичної роботи.

Літня школа поєднує різні формати: від лекцій і семінарів та мовних занять до практичної роботи. Програма включає лекції з єврейської історії Східної Європи ХІХ-ХХ століть, початковий курс їдишу та семінари з транснаціональних підходів та міських тематик, культурної та соціальної історії, студій пам’яті та спадщини.

Фокусом воркшопу цього року стане музей як формат публічної історії.

Програма також включає поїздки історичними місцями й містечками, зустрічі з експертами, дослідниками, місцевими практиками, а також серію публічних лекцій та дискусій з єврейської історії та багатокультурної спадщини для широкої аудиторії.

урси читатимуть:

Проф. Марцін Водзінскі (Вроцлавський університет), д-р Йоанна Лісек (Вроцлавський університет), д-р Кароліна Шиманяк (Вроцлавський університет / Єврейський історичний інститут, Варшава), Владислава Москалець (Український католицький університет, Львів), д-р Сергій Кравцов (Єврейський університет в Єрусалимі), проф. Юджин Аврутін (Іллінойський університет в Урбана-Шампейн), Людмила Гордон (спеціалістка з розробки музейних експозицій, дослідниця, Вашингтон), Вадим Альцкан (Національний музей пам’яті жертв Голокосту у Вашингтоні).

Вимоги:

Літня школа запрошує магістрантів та аспірантів, молодих дослідників (до 35 років), викладачів вишів, музейних працівників, практиків спадщини з України, Білорусі, Польщі та Росії.

Робоча мова – англійська. Учасники повинні вільно висловлюватися англійською для продуктивної роботи на заняттях та в робочих групах.

Заявка повинна містити:

  • резюме (CV);
  • мотиваційний лист (не більше 3000 знаків про те, чому ви хочете взяти участь у школі);
  • опис проекту (не більше 3000 знаків; це може бути дослідницький, освітній або культурний проект, пов’язаний із єврейською історією, міською історією або багатокультурною спадщини, над яким Ви тепер працюєте або плануєте працювати);
  • контактний телефон / електронна пошта двох дослідників/викладачів, до яких ми можемо звернутися за рекомендацією при потребі.

Потрібно подавати на адресу: summerschool@lvivcenter.org  і вказувати у темі листа потрібно зазначити «Заявка на Літню школу 2017 року». Заявки приймаємо англійською, українською, польською, російською та білоруською.

Відбір кандидатів:

Журі оцінюватиме заявки і відбере фіналістів до 19 квітня. Фіналістів вибірково запрошуватимуть на Skype-співбесіду впродовж наступного тижня.

Учасники отримають дипломи:

  • сертифікати про участь у літній школі
  • сертифікати початкового рівня володінням їдишем

Обов’язковим для отримання сертифікату є успішне складання іспиту з їдишу.  Організатори покривають дорожні витрати, проживання та обіди.

Детальніше: http://www.lvivcenter.org/uk/summerschools/jewish-history-2017/

Напишіть відгук

вулиця Академіка Богомольця 6
Львів Львівська область Україна
Де це?

Де: вул. Богомольця, 6, Львів

Коли: 10 липня – 4 серпня 2017

Дедлайн подачі: 16.04.2017

Вартість: безкоштовно