Magnum Photography Awards 2017

Приймаються роботи в шести категоріях: документальне фото, вуличне, художнє фото, репортаж, портрет і відкрита категорія.

Другий рік поспіль LensCulture та легендарне фотоагентство Magnum проводять спільний конкурс Magnum Photography Awards, щоб знайти кращих сучасних фотографів.

Брати участь можуть усі: професіонали, молоді автори, студенти та любителі – неважливо, скільки учасникам років і звідки вони родом.

За підсумками конкурсу буде названо 12 переможців, 8 призерів номінації «Вибір журі» і 20 фіналістів. Приймаються роботи в шести категоріях: документальне фото, вуличне, художнє фото, репортаж, портрет і відкрита категорія.

Переможці конкурсу отримають унікальний шанс взяти участь у майстер-класах фотографів Magnum по всьому світу та показати свої роботи провідним експертам галузі в ході онлайн-зустрічей і на міжнародних фестивалях.

 

Детальніше: https://www.lensculture.com/magnum-photography-awards-2017?utm_source=fb-cpc&utm_medium=cpc&utm_term=ARTexLP_retargeting&utm_content=AD2-I3&utm_campaign=MA17-EN-Remarketing#enter

Напишіть відгук