Міжнародна конференція «Проблеми та перспективи співпраці України та ЄС»

Можливість дізнатися більше про європейську політику сусідства, виклики для України в контексті співпраці з Європейським Союзом та перспективи партнерства держав Балто-Чорноморського регіону.

Інститут міжнародних відносин за підтримки «Фонду громадської дипломатії» проведе у своїх стінах міжнародну конференцію «Проблеми та перспективи співпраці України та ЄС», що стане платформою для дискусії європейських лідерів сучасності. Українські та європейські дипломати, вчені та громадські діячі зберуться задля обговорення нових тенденцій розвитку Європейського Союзу та їх значення для України.

Можливість для слухачів дізнатися більше про європейську політику сусідства, нові виклики та можливості для України в контексті співпраці з Європейським Союзом та перспективи партнерства держав Балто-Чорноморського регіону.

Робоча мова – англійська.

Серед почесних гостей конференції будуть: Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, Посол Франціїї в Україні Ізабель Дюмон, Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе,  Голова Association4U Янош Законьї, Голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Наталія Кацер-Бучковська та інші.

Подати заявку: https://goo.gl/ugmUHn

Напишіть відгук

вулиця Мельникова 36/1
Київ місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: 13 вересня 2017

Дедлайн подачі: 07.09.2017

Вартість: безкоштовно