Міжнародна конференція «Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі»

Конференція має на меті стимулювання активного та взаємного обміну досвідом у вирішенні проблем просторової дискримінації та забезпечення права різних соціальних груп на міський простір.

Мета міждисциплінарної конференції – висвітлити і дослідити феномен насилля в архітектурі і міському просторі. Крім того, конференція має на меті стимулювання активного та взаємного обміну досвідом у вирішенні проблем просторової дискримінації та забезпечення права різних соціальних груп на міський простір між ученими, активіст(к)ами, студент(к)ами, викладач(к)ами і тими, хто професійно займається архітектурою і міським плануванням.

Для кого?

Експертів/-ок зі сфер історії архітектури, мистецтвознавства, антропології, соціології, архітектури, культурології, громадські активіст(к)и, предстаники/-ці органів місцевого самоврядування у сферах архітектури, урбаністики та міського планування, стундент(к)и магістерських програм, аспірант(к)и та незалежні дослідники/-ці, зацікавлені у презентації та подальшій публікації своїх наукових робіт.

Для участі в одній з панелей конференції необхідно надати тези дослідження (обсягом не більше 500 слів) та коротке резюме.

Для участі у тренінгу та/або воркшопі для архітекторок-практиків, громадських активісток, представниць органів місцевого самоврядування, що займаються питаннями архітектури, урбаністики та міського планування, необхідно надати коротке резюме та мотиваційний лист (не більше 500 слів).

Зазначені матеріали необхідно надіслати на електронну адресу modernistki@gmail.com

Детальніше: http://www.urbanforms.org.ua/uk/projects/modernistki-conference-2017/

Напишіть відгук

Київ місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: 15-16 вересня 2017

Дедлайн подачі: 15.08.2017

Вартість: безкоштовно

Реклама