Мультимедійна лабораторія веб-інновацій

Три гранти у розмірі 2000 доларів США кожен будуть надані на реалізацію найсильніших ідей.

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує ЗМІ з України, Молдови та Грузії взяти участь в Мультимедійній лабораторії веб-інновацій, триденній події в рамках реалізації проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії»

Мультимедійна лабораторія веб-інновацій об’єднає представників медіа для розробки шаблонів та інструментів, які дозволять ЗМІ використовувати в матеріалах інтерактивні ігри та мультимедіа для ефективного залучення аудиторії.

У рамках лабораторії було створено універсальний шаблон веб-сайту із керованим контентом та інструментами, який може бути адаптований до потреб локальних ЗМІ та знаходитиметься у вільному доступі. Цей шаблон буде представлений під час проведення лабораторії.

Умови участі:

  • Для участі у конкурсі кожна команда, що подається, має складатись з трьох членів, має бути описано роль та професійний досвід кожного учасника команди;
  • Команда повинна продемонструвати здатність впроваджувати інноваційні ідеї в онлайн-медіа, співпрацювати з громадянським суспільством та залучати громадянську журналістику на прикладі вже втілених проектів (принаймні три приклади);
  • ЗМІ, яке представляє команда, що подається, має відповідати стандартам професійної етики;
  • Принаймні один член команди повинен володіти англійською, так як англійська є робочою мовою події;
  • Пропонована ідея проекту повинна включати елементи інтерактивної взаємодії з аудиторією та повинна бути реалізована протягом двох місяців після завершення лабораторії. Графік проекту та терміни будуть встановлені під час обговорення між організаторами та переможцями.

Три гранти у розмірі 2000 доларів США кожен будуть надані на реалізацію найсильніших ідей. Кожен з переможців має бути представником 1 країни.

Подати заявку: https://goo.gl/dC8H7g

Детальніше: http://internews.ua/2017/09/multimedia-lab-announcement/?utm_source=Internews+Ukraine+Newsletter&utm_campaign=fd2ec1fca0-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_19&utm_medium=email&utm_term=0_605c88b8e6-fd2ec1fca0-103781829

Напишіть відгук

Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: 16-18 листопада 2017

Дедлайн подачі: 16.10.2017

Вартість: безкоштовно