Конференція «CAREER TALKS: навички для успіху»

Конференція дасть відповідь на питання, які навички визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху та як їх розвивати?

На заході можна буде почути історії успіху і важливі поради від лідерів провідних українських компаній, урядових та неприбуткових організацій. А також дізнатися, які навички варто розвивати для реалізації в кар’єрі.

Організатори конференції: Центр «Розвиток КСВ» та Міністерство молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

Конференція дасть відповідь на питання, які навички визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху та як їх розвивати?

Захід об’єднає лідерів думок, топ-менеджерів та 150 активних молодих людей з різних регіонів України. Career Talks познайомлять учасників з найбільш актуальними ідеями, трендами та порадами щодо розвитку навичок та успішної кар’єри.

Конференція стане заключним заходом після шести регіональних форумів «БІЗНЕС – МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у Кременчуці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Луцьку та Запоріжжі.

На основі заповненої реєстраційної форми до участі у конференції буде відібрано найбільш активних та візійних представників молоді. Обраних учасників буде запрошено до 8 грудня 2017 року.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд.

Подати заявку: https://goo.gl/forms/lOQ50bNKChHo1bxe2

Напишіть відгук

Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: 15 грудня 2017

Дедлайн подачі: 06.12.2017

Вартість: безкоштовно