Набір в Українську Школу Політичних Студій

Слухачі візьмуть участь у чотирьох сесіях: три національні в Україні та на Всесвітньому Форумі Демократії у Раді Європи.

Українська школа політичних студій — один з найуспішніших мережево-освітніх проектів України, який за 11 років об’єднав більше 380 представників успішної молоді з різних сфер —держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів.

Під час навчання в УШПС у 2017 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та одна міжнародна (Всесвітній Форум Демократії) — у Раді Європи (Страсбург, Франція). Програма проходить за підтримки Ради Європи.

 До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

  • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, творчої, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, політики, юриспруденції;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
  • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту;
  • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

Умови участі у програмі:

  • Очікується, що відібрані учасники візьмуть участь в усіх чотирьох сесіях, що передбачені Програмою. Також вони отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).
  • Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
  • УШПС на власний розсуд встановлює реєстраційний внесок у розмірі 500 євро за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. На рік надається 1-2 стипендії Випускниками УШПС (за належного обґрунтування та мотивації участі).
  • Дипломи учасникам буде вручено в кінці 2017 року під час Щорічної конференції випускників УШПС.

Детальніше: http://usps.org.ua/index.php/ua/home-ua/conditions-of-joining-ua

Напишіть відгук