Програма «Leadership Education and Development»

Програма має на меті ознайомити учасників з фаховим середовищем, етикою роботи, культурою ведення бізнесу та системою державного управління у Лондоні.

Україно-британський Сіті Клуб у Лондоні під егідою Міністерства освіти і науки України запрошує студентів українських регіональних університетів провести два тижні у столиці Великобританії.

Програма має на меті ознайомити учасників з фаховим середовищем, етикою роботи, культурою ведення бізнесу та системою державного управління у країні. Передбачається, що після повернення додому студенти зможуть пройти стажування в органах державної влади України та використають отримані знання для реалізації суспільно-орієнтованих ініціатив.

Відбір відбуватиметься на основі письмової заяви на участь у програмі та кваліфікаційної співбесіди по Skype з організаторами проекту.

Організатори покривають більшу частину витрат, включно з перельотом, житлом, візовим збором, страхуванням, витратами на транспорт, харчування, освітню та культурну програму під час перебування в Лондоні.

 

Детальніше: http://lead.com.ua/application/

Напишіть відгук

Лондон Англія Великобританія
Де це?

Де: Великобританія, Лондон

Коли: 10-23 липня

Дедлайн подачі: 31.03.2017

Вартість: безкоштовно