Школа міжнародної аналітики UA: Ukraine Analytica

Найкращі випускники отримають можливість публікації у журналі UA: Ukraine Analytica у 2017 році.

UA: Ukraine Analytica запрошує до участі у Школі міжнародної аналітики, яка відбудеться у  Одесі. Захід має на меті сприяти підвищенню рівня міжнародної аналітики, якості написання неакадемічних статей українськими молодими експертами та адаптуванню текстів вітчизняних аналітиків вимогам закордонних видань. Мета школи навчити українських молодих експертів підготовці різних видів аналітичних матеріалів та статей (політичні рекомендації, аналітичні записки, статті для ЗМІ та аналітичних журналів, статей для іноземних журналів тощо). Школа передбачає теоретичні лекції та практичні заняття. Робоча мова –  українська та англійська без  перекладу.

До участі в Школі міжнародної аналітики UA: Ukraine Analytica запрошуються молоді експерти, аспіранти, віком від 20 до 28 років та студенти 5-их курсів ВНЗ. Найкращі випускники отримають можливість публікації в журналі UA: Ukraine Analytica у 2017 році. Кількість місць обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.
Витрати на проїзд та проживання покриваються організаторами.

UA: Ukraine Analytica — щоквартальний український англомовний журнал з питань міжнародних відносин. Журнал призначений для експертів, дипломатів, науковців, політиків та більш широкого кола читачів, які цікавляться українською тематикою та міжнародними відносинами в регіоні.

Напишіть відгук

Одеса Одеська область Україна
Де це?

Де: Одеса, Україна

Коли: 25-26 лютого

Дедлайн подачі: 07.02.2017

Вартість: безкоштовно

Реклама