Стипендія на навчання в УКУ

Стипендії «Річна плюс» та «Річна» для навчання на бакалаврських програмах Українського католицького університету.

Розпочався  конкурс на здобуття стипендії «Річна плюс» та «Річна» для навчання на бакалаврських програмах Українського католицького університету.

Академічна стипендія «Річна Плюс» покриває 90% внеску студента за 1-ий рік навчання, 75% – за 2-ий, 50% – за 3-ій, 30% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження стипендії). Стипендія також покриває оплату за проживання в Колегіумі протягом навчального року за умови зарахування на формаційну програму. Розмір щомісячних коштів, які стипендіатові нараховують для покриття витрат на харчування, книжки чи транспорт, складає 1200 грн. (до оподаткування). Ці кошти виплачуються протягом 10 навчальних місяців в році (не більше двох років).

Академічна стипендія «Річна» покриває 90% внеску студента (ціни освітньої програми) за 1-ий рік навчання, 75% – за 2-ий, 50% – за 3-ій, 30% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження стипендії).

Відбір кандидатів на стипендію «Річна плюс» та «Річна» серед абітурієнтів бакалаврських програм відбувається в декілька етапів:

  • виконати завдання онлайн-тестування
  • подати електронну заявку (посилання буде активним на сторінці онлайн-тестування, внизу – після того, як Ви пройдете тест і надішлете свої відповіді; Вам потрібно заповнити електронну заявку лише один раз),
  • написати мотиваційний лист і привезти його на тестування в Університеті,
    пройти співбесіду.

Передумовою отримання стипендії є також високі показники ЗНО.

До 30 червня 2017 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Детальніше: http://vstup.ucu.edu.ua/