Перший Конкурс «Сучасна українська проза»

Твори переможців конкурсу ввійдуть до альманаху «Сучасна українська проза», що буде розповсюджуватися територією країни.

Мета конкурсу: пошук яскравих особистостей, що мають свою, самобутню правду про те, якою має бути сучасна українська література та українська культура в найширшому сенсі. Ті, хто мислять категоріями укрсучліту та/або вдоволені напрямом його «діяльності», просимо свої роботи не надсилати.

Вимоги до конкурсних робіт:

  • Електронний варіант – обсяг до 10 тис. знаків з пробілами (друкований варіант, або написаний від руки – до 5 сторінок А4, включно). Приймаються як завершені новели, так і уривки з більш об’ємних творів
  • Мова творів – українська, російська.
  • Вікові обмеження відсутні.
  • Тематика творів необмежена.
  • Відсутні заборони на провокативні теми та нецензурну лексику. Проте, ми застерігаємо авторів від надмірного захоплення ними й такого використання, яке художньо не виправдане.

До конкурсу приймаються твори громадян, що проживають в межах території України.

Для поштових надходжень датою подання на конкурс вважається дата відправлення. Адреса для прийому робіт: sup_konkurs@ukr.net або м. Харків, вул. Воскресенська, 31, кв. 44, 61010, з приміткою «На конкурс».

Дата оголошення результатів конкурсу: 30 квітня 2017 року. Твори переможців конкурсу ввійдуть до альманаху «Сучасна українська проза», що буде розповсюджуватися територією країни.

 

Детальніше: http://litcentr.in.ua/news/2017-04-15-5678

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Дедлайн подачі: 15.04.2017

Вартість: безкоштовно