diem-banner

Проект «Шкільний урок волонтерства»

Мета «Шкільного уроку волонтерства» - надихнути старшокласників спробувати себе у громадській активності, а отриманий досвід перетворити на активну життєву позицію.

Мета «Шкільного уроку волонтерства» – надихнути старшокласників спробувати себе у громадській активності, а отриманий досвід перетворити на активну життєву позицію.

Проект складається з трьох етапів: 

 1. Надихнути(сь)
  З 25 вересня по 5 жовтня до шкіл Києва, Львова та Одеси завітають відомі лідер_ки думок, благодійники та волонтери із різних сфер. Вони проведуть інтерактивну класну годину для учнів 10-11 класів. Спікери поділяться власним досвідом громадської діяльності і надихнуть старшокласників долучатись до соціальних ініціатив.
 2. Спробувати
  Наприкінці уроку наш волонтер оголосить учням про можливість перетворити власне натхнення у дію. Учні отримають змогу потрапити на одну із 10 «соціальних екскурсій». Кожна екскурсія – це близьке знайомство із громадською організацією міста та участь в одному із її проектів. Проекти на будь-який смак та бажання – від оновлення міського парку до організації безкоштовних обідів для літніх людей.
 3. Змінити(сь).
  Фінальний етап проекту – це аналіз отриманого досвіду. У змішаних групах школярі обміняються своїм досвідом, обговорять соціальні проблеми, з якими вони зустрілись, та власні відчуття від допомоги іншим. Завдяки участі професійних психологів та волонтерів-ровесників учасники зможуть краще зрозуміти, як застосувати отриманий досвід у житті та як вони можуть впливати на покращення свого міста, країни чи світу.

  Одразу після завершення «Шкільного уроку волонтерства» на старшокласників чекатиме запрошення на Школу Волонтерства – навчальну програму з лідерства, громадської активності та соціальних проектів.

Щоб стати волонтером проекту необхідно зареєструватися тут.

Щоб провести урок у своїй школі необхідно заповнити анкету.

Детальніше: http://volunteer.country/lesson

Напишіть відгук

Одеса 65000 Одеська область Україна
Де це?

Де: Одеса, Україна

Коли: 25-29 вересня 2017

Вартість: безкоштовно