Open Call для дослідників «Зміна: Імпульс»

Кожен науковець може працювати в трьох містах: Маріуполь, Краматорськ, Слов'янськ. Гонорар складає 16 800 гривень.

У рамках проекту «Зміна: Імпульс» фонд Ізоляція шукає дослідників для вивчення соціальних змін і розвитку місцевих недержавних організацій у Маріуполі, Краматорську й Слов’янську.

У фокусі дослідження – вплив воєнного конфлікту, появи внутрішньо переміщених осіб і розвитку громадських організацій на зміни економік міст, створення робочих місць та ситуацію з правами людини.

Дослідження відбуватиметься у трьох містах  і повинне охоплювати такі аспекти (обидва або один із них):

  1. Аналіз впливу воєнного конфлікту на зміну економік обраних міст: поява ВПО, розвиток громадських організацій, створення робочих місць та зміна ситуації з правами людини, аналіз ситуації на ринку праці у містах з появою там тимчасово переміщених осіб.
  2. Культурне картографування трьох міст, яке включатиме інформацію про державні, приватні та неурядові організації у сферах: креативні індустрії, мистецтво, кіно, література, культурна спадщина, альтернативна освіта. Тенденції та динаміка змін, соціальна мобільність, комунікації та проблеми у співробітництві між організаціями.

Дослідження обов’язково повинне містити практичні рекомендації для втілення соціальних змін і розвитку місцевих недержавних організацій в інших містах регіону, що знаходяться під впливом воєнного конфлікту, зокрема у Покровську, Бахмуті (Донецька область), Лисичанську та Старобільську (Луганська область).

Кожен науковець може працювати в одному, двох або всіх містах.

Гонорар для кожного дослідника складає 16 800 грн.

Результати досліджень буде оприлюднено й презентовано у лютому 2018 року фондом Ізоляція.

Для участі необхідно надіслати своє резюме та мотиваційний лист з темою «Зміна: Дослідження» на електронну адресу dmitry.chepurnoy@izolyatsia.org.

Детальніше: https://izolyatsia.org/ua/project/zmina-impulse/open-call/

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Коли: жовтень - грудень 2017

Дедлайн подачі: 31.08.2017

Вартість: безкоштовно