Програму обміну для молодих музикантів «Music Factory»

В кінці кожного блоку навчання учасники мають підготувати живий виступ для шоукейсу на двох фестивалях – у Дрездені та Кам’янець-Подільському.

RespublicaFEST (Україна) у партнерстві із Kultur.Aktiv e.V. (Німеччина) розпочинає міжнародний проект «Music Factory». Він покликаний дати поштовх молодій музиці, арт-менеджменту та налагодити міжнародну співпрацю між артистами та організаторами.

Суть проекту: група молодих музикантів та арт-менеджерів із Німеччини та з України візьмуть участь у тижневій програмі обміну у кожній із країн. Музиканти будуть навчатись правильному музичному продюсуванню та запису пісень, побудові захоплюючих живих виступів,  зустрінуться зі спеціалістами із захисту авторських прав на свою музику. Арт-менеджери в цей час будуть займатись повною адміністративною підтримкою проекту, отримають цінний досвід роботи в міжнародній логістиці та менеджменті, зустрінуться з букерами та менеджерами закордонних концертних залів та отримають перші міжнародні знайомства для організації проектів і закордонних турів своїх артистів. В кінці кожного блоку навчання учасники мають підготувати живий виступ для шоукейсу на двох фестивалях – у Дрездені (червень 2017) та у Кам’янець-Подільському (вересень 2017).

Подати заявку можуть:

 • Українські музиканти до 35 років включно. Жанр не має значення. Головні критерії:
  – бажання взяти участь у міжнародній програмі обміну та бути готовими знаходити порозуміння з незнайомими людьми з інших країн;
  – індивідуальність та креативність, тому що прийдеться працювати не зі своїм гуртом, в іншій країні і, можливо, у стресових ситуаціях;
  – наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).
 • Українські арт-менеджери. Бажаний невеликий досвід роботи в культурних проектах та знання англійської/німецької мов. Головні критерії:
  – попередній досвід та мотивація;
  – наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).

Музиканти в заявці мають вказати:

 • на якому інструменті грають та/чи співають;
 • три живі та/або студійні записи, які найкраще охарактеризують їхню творчість;
 • декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у творчому розвитку аплікант прагне здійснити завдяки програмі.

Арт-менеджери в заявці мають вказати:

 • попередні проекти, в яких працювали/волонтерили та які обов’язки виконували;
 • знання іноземних мов;
 • декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у розвитку себе як арт-менеджера аплікант прагне здійснити завдяки програмі.

Залишити свою заявку потрібно у коментарях до анонсу на офіційній сторінці RespublicaFEST у Facebook.

 

Напишіть відгук