Конкурс відео-робіт з фінансової грамотності

Переможці конкурсу отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів: 3000, 6000 та 9000 гривень.

Центр «Розвиток КСВ» за підтримки компанії Visa запускає Конкурс відео-робіт на тему «Фінансова грамотність». Мета Конкурсу – підвищити інтерес молоді до фінансової грамотності та покращити їх фінансові знання.

Шляхом створення відео студенти допоможуть одноліткам засвоїти важливі теми фінансової грамотності. Кращі роботи будуть онлайн і зможуть використовуватись під час занять в школах та університетах.

Студенти та студентські команди, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні надіслати на електронну пошту td@csr-ukraine.org заявку, що міститиме наступні матеріали:

  • заповнену анкету (додаток до Положення про конкурс);
  • творчу роботу – короткий відео-ролик на одну із запропонованих тем із фінансової грамотності;
  • інвестиційний план з використання Призу.

Відео-роботи учасників буде розміщено на сайті конкурсу для он-лайн голосування з 16 до 21 травня 2017 року. За результатами онлайн-етапу кращі команди буде запрошено до Києва на фінальний етап конкурсу 25 травня. В рамках фіналу учасники представлять свої відео-роботи та інвестиційні проекти перед журі конкурсу.

Переможці конкурсу отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів: 3000, 6000 та 9000 гривень (сума вказана з урахуванням податків).

 

Детальніше: www.csr-ukraine.org

Напишіть відгук