Школа блогерів і громадських журналістів

Заявки на участь у школі можуть подати молоді люди віком до 24 років, активні в соцмережах, цікавляться журналістикою але не є професійними журналістами.

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» разом з The Interlink Academy for International Dialog and Journalisms, Гамбург, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, та в партнерстві із університетами України оголосили прийом заявок на десятиденні заняття літньої «Школи блогерів і громадських журналістів» пройдуть у чотирьох містах України. Організатори обіцяють учасникам навчання, практичні завдання, спілкування з досвідченими журналістами, відвідування редакцій та розваги.

Заявки на участь у школі можуть подати молоді люди віком до 24 років (але можливі винятки), які активні в соцмережах, цікавляться журналістикою але не є професійними журналістами.

Учасники школи дізнаються, що таке журналістика, на яких стандартах та етичних нормах вона базується, навчаться працювати з інформацією, знімати відео та робити фотографії і обробляти їх у графічних редакторах.

Розклад занять школи в різних містах:

  • 7–16 липня – Запоріжжя, на базі Запорізького національного університету;
  • 21–30 липня – Чернівці, на базі Чернівецького національного університету;
  • 2–11 серпня – Суми, на базі Сумського державного університету;
  • 14–23 серпня – Полтава, на базі Полтавського національного педагогічного університету.

Анкету-заявку на участь можна заповнити тут.

Детальніше: http://jsc.com.ua/litnya-shkola-blogeriv-i-gromadskix-zhurnalistiv-u-zaporizhzhi.html

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Коли: з 7 липня по 23 серпня

Дедлайн подачі: 30.05.2017

Вартість: безкоштовно