Спортивно-патріотичні змагання «Гурби-Антонівці»

Найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України.

Захід відбувається на історичному місці: у лісовому масиві між Рівненщиною та Тернопільщиною, де у 1944 році стався найбільший бій УПА проти НКВС.

350 молодих патріотів з України та з-за кордону зберуться аби:

  • Вшанувати полеглих воїнів УПА: часники гри щороку проводять волонтерські роботи з впорядкування штабу-музею УПА  «Волинь-Південь» та могил повстанців. Крім того, силами організатора – Молодіжного Націоналістичного Конгресу – видаються книги про бій, встановлюються стенди, інформаційні білборди та пам’ятні дошки.
  • Випробувати власні сили, навички та уміння. Справжній бій відбудеться на території, площею 20 кв. км. Важливим елементом є побудова тактики та стратегії і пошук штабу з прапором супротивника. Крім того, є команда досвідчених гравців-диверсантів, які чинять перепони та роблять гру цікавішою.
  • Прожити три доби життям воїна УПА: спати, чекаючи на «алярм», охороняти побратимів на «стійці», з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт.

Захід організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Детальніше: http://gurby.org.ua/

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Коли: 29 квітня – 2 травня

Дедлайн подачі: 29.04.2017

Вартість: безкоштовно

Реклама