Стипендія для журналістів

Для участі в програмі буде відібрано 20 найкращих кандидатів з усього світу. Навчання організатори оплачують частково (10,000 CAD із 26,000 CAD).

University of Toronto’s Munk School of Global Affairs пропонує випускникам факультету журналістики чи тим, хто вже має досвід роботи журналістом, взяти участь у програмі Fellowship in Global Journalism. Учасники будуть навчатись у Торонто з вересня 2017-го року до квітня 2018-го. Також, учасники один місяць перебуватимуть у тренувальному таборі, де на практиці засвоять навички професійних журналістів.

Навчання організатори оплачують частково (10,000 CAD із 26,000 CAD). Всі учасники протягом двох років після закінчення програми, будуть отримувати безкоштовні настанови у форматі онлайн-семінарів.

Для участі в програмі буде відібрано 20 найкращих кандидатів з усього світу. Організатори будуть звертати увагу на наступні критерії:

  • спеціалізація;
  • вчена степінь; досвід роботи, який підтверджує професіоналізм кандидата у його спеціальності. Кандидати, які сумніваються щодо цього пункту, також можуть надсилати свої резюме;
  • досвід роботи журналістом не обов’язковий, проте до уваги береться;
  • відмінне володіння англійською мовою.

Як подати заявку на участь:

  • Перед подачею заявки потрібно надіслати лист за адресою munk.journalism@utoronto.ca і в темі вказати свої ім’я та прізвище;
  • Зібрати наступні документи: резюме, транскрипт з оцінками чи документ, який підтверджує роботу по професії (потрібно відсканувати і надіслати у форматі PDF); приклади двох робіт; один повний репортаж з відеороликом; додаткові приклади робіт; відеоролик про себе;
  • Три рекомендаційні листи від роботодавців, які знайомі з діяльністю кандидата (потрібно надіслати на munk.journalism@utoronto.ca і в темі зазначити  «Прізвище Ім’я — reference».

 

Детальніше: http://munkschool.utoronto.ca/journalism/application.php

Напишіть відгук