wanted_1000

Стипендіальна програма в Сіднейському університеті

У стипендіальній програмі беруть участь усі програми магістратури та аспірантури університету.

Університет Сіднея запрошує міжнародних студентів на навчання в магістратурі та аспірантурі університету. Кращим студентам, які хочуть проводити дослідницьку діяльність в університеті Сіднея, пропонують повну стипендію. Вона покриває плату за навчання та проживання періодом на 3 роки і за потреби може бути продовжена ще на один семестр для студентів аспірантури.

У стипендіальній програмі беруть участь усі програми магістратури та аспірантури університету. Стипендія присуджується на конкурсній основі. Її можуть отримати студенти, які демонструють високу академічну успішність і дослідницький потенціал.

Для отримання стипендії кандидатам необхідно подати заявку на надходження до університету на одну з програм магістратури або аспірантури і в цій заявці вказати, що Ви претендуєте на стипендію University of Sydney International Scholarship (USydIS). Окремої заявки на отримання стипендії не існує.

Для того, щоб Вашу кандидатуру розглянули при нарахуванні стипендії, ви повинні подати на розгляд усі документи, які потрібні факультету на ваше зарахування на навчання.

Детальніше: http://sydney.edu.au/scholarships/prospective/international_postgraduate_scholarships.shtml#usi

Напишіть відгук