Стипендії на навчання у міжнародному лідерському інтенсиві

Протягом 10 днів понад сто учасників зберуться разом для того, щоб навчатися і практикувати навички фасилітації та владнання конфліктів.

Інститут Глибинної Демократії проводитиме міжнародний лідерський інтенсив у Києві «Come Together! – Збираймося докупи! Як друзі й недруги, однодумці та опоненти» і надають п’ять стипендій для студентів.

Протягом 10 днів понад сто учасників з усіх континентів світу, а також з різних регіонів Україні зберуться разом для того, щоб навчатися і практикувати навички фасилітації (від слова «facile», що означає полегшувати життя і стосунки та знаходити природні рішення), владнання конфліктів, коучингу, ведення багатостороннього діалогу між різними сторонами, а також для роботи над особистими проектами, професійним розвитком і самореалізацією.

Під час інтенсиву учасники працюють над своїми проектами, навчаються навичкам фасилітації разом шляхом внутрішньої роботи, роботи у парах, трійках, а також завдяки розбору індивідуальних кейсів та груповим процесам, де піднімаються актуальні питання для України та світу у міжнародній спільноті учасників.

Вимоги до кандидатів:

  • студент/студентка будь-якого навчального закладу України (ВНЗ, ліцей, технікум, училище);
  • розмовна англійська;
  • зацікавлення у таких темах, як лідерство, командна взаємодія, вибудова спільнот, ведення проектів, вирішення конфліктів, фасилітація діалогу, динаміка груп, психологія, стосунки людей, а також наявність активної громадянської позицію.

Для участі необхідно написати та відправити есей на 2 сторінки англійською мовою (double-space), зазначивши:

  1. Місце навчання;
  2. Які ви ставите перед собою цілі у найближчі рік-два;
  3. Яким чином інтенсив може сприяти вам у навчанні та у досягненні цілей.

Есей потрібно надіслати на адресу info@ddi.in.ua.

На початку вересня міжнародна команда Інституту Глибинної Демократії оголосить 5 переможців конкурсу, які отримають безкоштовний квиток на лідерський інтенсив.

Детальніше: http://deepdemocracyinstitute.org/kyiv.pdf

Напишіть відгук