II Міжнародний HR Форум

Це платформа, яка об’єднує керівників провідних міжнародних компаній зі студентами, випускниками і молодими спеціалістами.

ГО «Київська ініціативна група Альпбаха» і Університет економіки та права «КРОК», за інформаційної підтримки HR Комітету Європейської Бізнес Асоціації, запрошує студентів, випускників та молодих спеціалістів до участі в ІІ Міжнародному HR Форумі.

Це платформа, яка об’єднує керівників провідних міжнародних компаній зі студентами, випускниками і молодими спеціалістами. Метою Форуму є створення сприятливих умов для професійного розвитку та кар’єрного росту студентів, випускників та молодих спеціалістів.

Форум складається з двох частин.

  • Під час першої, яка відбуватиметься у формі панельної дискусії, керівники міжнародних компаній (партнери, СЕО, керівники профільних департаментів) проведуть презентації, у яких поділяться секретами складання вдалих CV, мотиваційних листів, розкажуть про особливості підготовки та успішного проходження співбесід та тестувань, а також презентують власні програми для молодих спеціалістів.
  • Під час другої частини Форуму, яка відбуватиметься у формі воркшопів, керівники міжнародних компаній будуть проводити окремі майстер-класи, розбирати та аналізувати із учасниками Форуму конкретні кейси компаній. Учасники Форуму зможуть вільно обрати компанію та тему воркшопу, який вони відвідають. Активна робота в рамках майстер-класів дозволить виявити активну та мислячу молодь, що зможе у майбутньому приєднатися до команд міжнародних компаній.

Партнерами та спікерами ІІ Міжнародного HR Форуму є:

  • Henniger Winkelmann Consulting
  • CMS law firm
  • СК Княжа/Vienna Insurance Group
  • Райффайзен Банк Аваль
  • European Business Association

Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена. Для учасників Форуму обов’язкова попередня реєстрація за посиланням. Учасники забезпечуються роздатковим матеріалом та кава-брейком.

Мова заходу: англійська, українська, російська.

У випадку виникнення додаткових питань: Дмитро Воюта, Віце-президент ГО «КІГА» d.voyuta@gmail.com.

Напишіть відгук

вулиця Лагерна 30
Київ місто Київ Україна
Де це?

Де: вул. Лагерна, 30-32, Київ

Коли: 21 квітня

Дедлайн подачі: 20.04.2017

Вартість: безкоштовно