Єврокафе у Запоріжжі: від нових медіа до власних проектів

Спілкування із Іриною Соловей, засновницею ГО «Гараж Генг», співзасновницею «Велика Ідея», про роль журналістики на новій медійній мапі України.

У Запоріжжі «Інтерньюз-Україна» запрошує молодь на «Європейське кафе» – спілкування за кавою із  Іриною Соловей, соціальною інноваторкою, засновницею ГО «Гараж Генг», співзасновницею платформи соціальних інновацій «Велика Ідея». Завдяки Спільнокошту в період Євромайдану краудфандинг допоміг статися інноваційним медіа – «Громадському телебаченню», зібравши більше 1 млн грн на виробничі витрати каналу, а також «Громадському радіо». Спільнокошт допоміг оновити і зробити ще красивішим проект Платформа, провести загальноукраїнську толоку «Зробимо Україну Чистою!» та втілити десятки інших проектів.

Організатори запрошують поспілкуватись із Іриною про роль журналістики на новій медійній мапі України. Як нові медіа розвивають аудиторію через краудфандинг і розширені діалоги. Як залучення контенту від користувачів стає частиною моделі медіа, а учасники соціальних мереж – першоджерелом новин. Як формується медіа-середовище.

«Європейське кафе», що передбачає серію зустрічей для молоді із відомими українцями. Зустрічі «Європейського кафе» організовує громадська організація «Інтерньюз Україна» в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні».

Міжнародний проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії» спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян України. Заходи проекту сприяють застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді тощо. Проект популяризує цінності етичної та чесної журналістики, висвітлення новин на основі фактів, незалежність редакційної політики засобів масової інформації, та свободу вираження думок, зокрема в Інтернеті.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Для отримання детальнішої інформації:Анна Калініченко (066) 364 28 08, або hkalinichenko@internews.ua

Подати заявку: http://bit.ly/2mwWjlr

Детальніше: http://internews.ua/2017/03/evropean-cafe-zaporizhia/

Напишіть відгук

вулиця Гагаріна 3
Запоріжжя Запорізька область Україна
Де це?

Де: вул. Гагаріна, 3, Запоріжжя

Коли: 23 березня о 18:30

Дедлайн подачі: 23.03.2017

Вартість: безкоштовно