1+1 Digital Weekend 2019

Про створення цікавого контенту, монетизацію медіа та роботу в новому технічному середовищі розкажуть топові спікери на 1+1 Digital Weekend!

Мета івенту – розповісти студентам та молодим фахівцям про технічну сторону роботи нових медіа.

ЗМІ більше не єдині хто виробляє контент – корпоративні блоги деяких українських компаній вже сьогодні можуть зрівнятися за переглядами з новинними сайтами. Тому тематика зустрічей об’єднує всіх, хто цікавиться створенням контентних проектів в інтернеті.

У рамках трьох дводенних івентів спікери розкажуть про роботу сучасних ЗМІ та створення цифрових продуктів на перетині ІТ та медіа – від розробки проекту до монетизації контенту на різних платформах.

Сьогодні запуск мультимедійних продуктів передбачає злагоджену роботу дизайнерів, розробників, маркетологів та журналістів, тому заходи розраховані на студентів та молодих фахівців, для яких важливо розуміти всі етапи роботи з контентними проектами в інтернеті.

Програма івентів в регіонах вже доступна на сайті 1+1 Digital Weekend. Щоб приєднається до заходу, учаснику необхідно обрати зручне для нього місто та пройти попередню реєстрацію.

Подати заявку: https://weekend.1plus1.digital/

Напишіть відгук

Де: Одеса

Коли: 20-21 квітня

Вартість: безкоштовно