Веснувати: Сандро Боттічеллі

Лекція про «золотоволосого італійського красунчика» Сандро Боттічеллі – ітілійського художника епохи Відродження.

Сандро Боттічеллі бачив обличчя в калюжах, боявся крові та знущався зі своїх сусідів. А ще був золотоволосим італійським красунчиком, якого насправді звали Алессандро Філіпелі і кликали «бочечкою» (Botticelli з італ.) на честь його гладкого брата. Сандро писав картини та вірші. Останнє читати не радимо, а за перше його вважають генієм.

На лекції ми розповімо про художника, в якого народжувалася Венера, поклонялися волхви, а покинуті були покинутими. У Боттічеллі був типаж – мертва Сімонетта і всі, хто її хоч трохи нагадував. Сандро захоплювався реалістичним відтворенням квітів, чітко окресленими фігурами та бунтівним неперспективним тлом. Був «плаксою», сектантом і театралом. Словом, цікавим представником флорентійського відродження.
Цей коворкінг нічим не гірший за Флоренцію XV століття: із сучасними фінансистами, як успішні Медічі, та геніальними ілюстраторами, копірайтерами та представниками креативного класу, як Боттічеллі, да Вінчі та Рафаель. А ще тут красиво світить сонце з купола (майже, як в католицькому храмі)!

Подати заявку: https://forms.gle/YW5pLswDMeGPge6g8

Напишіть відгук

Де: Київ, алея Героїв Небесної Сотні, 2а

Коли: 13 квітня о 14.00

Вартість: 30 грн