TrollessUA

Долучися до команди КіберЕльфів, які протистоять мові ненависті, образам та фейкам!

«ГО «Інтерньюз-Україна» запускає проект TrollessUA для виявлення і блокування профілів в українському сегменті Facebook, що використовують мову ненависті та образ у коментарях, маніпулюють категорією «патріот» та масово поширюють фейки. Боротися з Facebook- «тролями» буде Команда КіберЕльфів.
Волонтери-кіберельфи допоможуть сформовати базу даних таких «тролів», на основі якої «Інтерньюз-Україна» звернеться до Facebook з наполегливим проханням додатково перевірити та заблокувати їх профілі. Перед пошуковою операцією всі КіберЕльфи пройдуть інструктаж, що допоможе їм зрозуміти, де шукати та як розпізнавати «тролів».

Ми переконані: маніпуляторам, пропагандистам, фейковим профілям та ботофермам – не місце в нашому онлайн-просторі. Тому запрошуємо долучатися до команди відчайдушних та рішучих КіберЕльфів, які йдуть війною на Facebook-«тролів». Найбільш активних КіберЕльфів чекає подарунок: за лінки на профілі «тролів» їм нараховуватимуться ельфокоіни, які можна обміняти на сучасний повербанк!

Детальніше: https://trollessua.org

Напишіть відгук