diem-banner

Danish Ukrainian Liberty Rights Conference

Англомовна конференція на тему демократії, свободи слова та прав людини від представників громадських організацій України та Данії.

Перша Danish Ukrainian Liberty Rights Conference відбудеться протягом двох днів в одному зі столичних готелів.

У межах конференції пройдуть різноманітні воркшопи та панельні дискусії з відомими українськими та іноземними експертами. Темами конференції стануть демократія, свобода слова, вибори, вплив соціальних мереж на суспільство, молодіжний активізм, права людини та, зокрема, права меншин тощо.

Організатори забезпечують харчування учасників протягом усієї конференції, а також пропонують відшкодувати витрати на подорож до Києва (до 500 гривень) для всіх учасників з регіонів (30 осіб).

Відбір учасників буде здійснюватися за результатами розгляду мотиваційної частини заявки та за принципом дотримання різноманіття.

Мова заходу: англійська.

Організатори:

  • Liberal Democratic League of Ukraine – неурядова неприбуткова організація, що об’єднує представників нової генерації українців для розбудови ліберальної демократії.
  • Venstres Ungdom – датська ліберальна молодіжна організація, що працює задля підтримки демократії, партисипації молоді, а також її адвокації у межах як політичної системи Данії, так і внутрішньопартійної структури.
  • Radikal Ungdom – датська соціал-ліберальна політична молодіжна організація, головними цілями якої є захист навколишнього природного середовища, покращення системи освіти, гармонізація гуманітарної та міграційної політики, а також посилення відносин з Європейським Союзом.

Подати заявку: https://goo.gl/forms/UdJFmiivhjFi8lv03

Напишіть відгук

Де: Київ

Коли: 20-21 квітня

Дедлайн подачі: 31.03.2019

Вартість: безкоштовно