Безкоштовний семінар у Мадриді

Учасники створять посібник, який допоможе протидіяти дискримінації у суспільстві.

Запрошуємо небайдужу до дискримінації молодь взяти участь у семінарі «What can I do? Tools for interventions in situations of discrimination and how to promote Solidarity in Youth Projects».

Що будемо робити:
Ділитись досвідом і вивчати, як молодіжні працівники, а також самі учасники молодіжних проектів реагують на дискримінацію в молодіжних та волонтерських проектах та в громадських просторах.

Мета семінару – створити посібник з інструментами, які дозволять працівникам громадських організацій ефективно протидіяти дискримінації й попереджати її, а не залишатись сторонніми спостерігачами.

Кого ми шукаємо:

  • активну молодь 18+ років;
  • з готовністю зробити внесок в роботу групи і досвідом/знаннями для створення посібника;
  • з досвідом роботи в громадській організації або членством у такій;
  • з розмовним рівнем англійської мови;
  • з величезною мотивацією та бажанням втілювати ідеї в реальність.

Фінансування проекту: 100% витрат на харчування, проживання та 100% витрат на квитки. Учасники повинні оформити страховий поліс своїм коштом.
Учасник сплачує 40 EUR благодійний внесок відправляючій організації.

Учасник може бути звільнений від сплати благодійного внеску відправляючій організації. Для цього необхідно організувати свій локальний соціальний проект, акцію або дію, що матиме корисний вплив на суспільство. Даний проект повинен бути організований до початку Erasmus+ проекту. Просимо коротко описати вашу ідею у відповідній графі при заповненні заявки.

Подати заявку: http://bit.ly/2MxvH3Q

Напишіть відгук