Безкоштовна літня резиденція для митців

Альтернативна освітня програма для художників та художниць у літній резиденції від мистецького простору АКТ.

Мистецький простір АКТ на території Арт-завод Платформа запрошує художниць та художників взяти участь у літній резиденції, результатом якої стане вереснева виставка під кураторством команди простору. Окрім роботи над майбутньою виставкою, учасники зможуть займатись своїми звичними художніми практиками та роботою над іншими проектами. Протягом резиденції планується проведення лекцій, майстер-класів, дискусій, занять з практиками та теоретиками сучасного мистецтва, обговорення робіт та проектів із залученням сторонніх експертів.

Резиденція АКTу – це альтернативна освітня програма для митців, які незалежно від свого віку знаходяться на старті професійного шляху.

В її основі – теоретична платформа, спрямована на формування критичного мислення та аналітичного підходу у роботі з сучасним мистецтвом, практичні заняття (з сучасних технік роботи з графікою, фотографією, архівами тощо), актуальні часові навички та майстер-класи від провідних українських художників.

Умови: участь в резиденції безкоштовна. Проживання в Києві не надається. АКТ забезпечує продакшн фінальної виставки, а також безкоштовний вхід на всі події простору. Обов’язковою умовою участі в резиденції є постійна робота в майстерні (зважаючи на графік роботи простору).

Додаткові питання: akt@artzavodplatforma.com.ua

Подати заявку: https://bitly.su/eWnU

Напишіть відгук

Де: Київ, вул. Біломорська, 1

Коли: 8 травня-15 вересня

Дедлайн подачі: 05.04.2019

Вартість: безкоштовно