YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity

До участі запрошуються студенти 1-6 курсів.

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» за підтримки Фундації Coca-Cola проведе 2-й літній табір «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» для українських студентів. 100 студентів, серед яких 50 – із тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів, зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні.

YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості.

Студенти займатимуться розробкою проектів у таких сферах: інтеграція в суспільство та забезпечення прав і можливостей для внутрішньо переміщених осіб; підвищення ефективності економіки громад (малий бізнес, соціальна підприємницька діяльність); екологія (ефективне використання водних ресурсів та утилізація сміття, зелена енергетика та соціальні еко-ініціативи); розвиток громадянського суспільства; гендерна рівність та забезпечення прав і можливостей для жінок; інновації та технології; суспільна охорона здоров’я тощо. Найкращі ініціативи отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову підтримку для їхньої реалізації у громадах по всій Україні.

Щоб подати заявку на конкурс, необхідно заповнити форму та додати до неї мотиваційного листа. 

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfy4nQUpd1bpqW0g9paB9hXdpyDgqwwLuKR-QJb9QHR3ipPeA/viewform

Детальніше: http://zavtra.in.ua/news/content.php?ID=14680

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Коли: 10-14 липня 2018 року

Дедлайн подачі: 25.06.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
Фонд Віктора Пінчука