diem-banner

CANactions International Architecture Festival 2018

20-21 квітня 2018 року у Києві відбудеться 11-й Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions. Фестиваль вперше в своїй історії об’єднає на одному майданчику найкращі світові архітектурні фестивалі.

Усі вони приїдуть в Україну для того, щоб стати кураторaми однієї спільної події. Фестиваль включатиме лекції, дискусії, воркшопи, майстер-класи, виставки та інші формати.

Головна мета 11-го міжнародного архітектурного фестивалю – привернути увагу до ідей та підходів зі світової практики у в сфері архітектури й урбаністики, продемонструвати світовій спільноті інтелектуальний капітал нашої країни, наш досвід і цінності та стати простором для подальшої інтенсивної спільної роботи.

Лондонський Фестиваль Архітектури, Копенгагенський Архітектурний Фестиваль,  NewGenerations /Італія, Wonderland/Австрія, UrbanForumAlmaty та ін. візьмуть участь у програмі CANactions 2018.

А також кращі урбаністи та архітектори світу – JanGehl, HarisPiplas/ETH Zürich, AndeasRuby/SwissArchitectureMuseum, MatthiasSchuler/Transsolar, MarkusAppenzeller/MLA+ та ін. стануть спікерами головної сцени Фестивалю.

Кроскультурний характер фестивалю CANactions – це можливість обмінятись думками, налагодити плідні інституційні та партнерські відносини. «Фестиваль фестивалів» дасть змогу учасникам віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці між країнами.

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions – найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за 11 років років роботи стали 140 спікерів та більше ніж 40 000 відвідувачів з усього світу.

Детальніше: http://www.festival.canactions.com/

Напишіть відгук

Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: 20–21 квітня

Дедлайн подачі: 20.04.2018

Організатор:
CANactions