diem-banner

Creative Spark

П'ятирічна програма від Британської Ради, що виділятиме гранти до 50 000 євро на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії.

Запуск програми відбудеться 5 вересня 2018 року.

Проекти в рамках програми зможуть реалізовувати університети cпільно із неурядовими організаціями, національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

Мета Creative Spark – поширити успішний британський досвід серед країн-учасниць програми через формати партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark. Фінансування може охоплювати різноманітні тренінги та події з розвитку підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності.

Британська Рада заохочує вищі навчальні установи, НУО та міські державні адміністрації до подання проектів на конкурс об’єднанними  зусиллями. Адже завдяки такому формату збільшується можливість розвивати підприємницьку еко-систему на рівні міст.

З питаннями щодо заявки та програми Creative Spark звертайтесь: creative.spark@britishcouncil.org.

Зверніть увагу, що мова спілкування англійська.Детальніше: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark/fund

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Коли: 5 вересня 2018 року

Дедлайн подачі: 08.10.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
British Council
Британська Рада