Дистанційна участь в 58-й конференції ICANN

ICANN – це глобальна організація, що відповідає за координацію системи унікальних ідентифікаторів в Інтернеті, його стабільність та безпеку.

Міжнародна громадська організація «Європейська Медіа Платформа» (ЄМП) запрошує усіх бажаючих взяти участь в 58-й конференції ICANN, що зараз відбувається в Копенгагені, і приєднатись до Київського терміналу дистанційної участі в цій конференції.

ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) – це глобальна організація, що відповідає за координацію системи унікальних ідентифікаторів в Інтернеті, за його стабільність та безпеку. ЄМП є членом Громадської ради при ICANN з 2010 року.

В Копенгагені організація представлена президентом ЄМП Ханне Северінсен. На офіційному рівні Україна представлена в конференції ICANN вперше – Головою Державного агентства з електронного урядування Олександром Риженко, представником України в Державному Дорадчому Комітеті (GAC) ICANN. Яким чином це вплине на поглиблення співпраці між Україною та ICANN – про це учасники роботи терміналу зможуть дізнатись безпосередньо від керівництва ICANN.

Також одним із запропонованих питань є проведення Першого Молодіжного Форуму з управління Інтернетом (Youth IGF-UA) за підтримки ICANN та секретаріату глобального Форуму з управління Інтернетом.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/294148241003606/

Напишіть відгук

вулиця Вадима Гетьмана
Київ місто Київ UA
Get directions

Де: вул. Гетьмана 1-Б, Київ

Коли: 16 березня о 12:00

Дедлайн подачі: 16.03.2017

Вартість: безкоштовна