diem-banner

Дискусія: Права людини у формальній та неформальній освіті в Україні

Спробуємо разом зрозуміти, як створити умови для правосвідомого суспільства.

Права людини в Україні частіше за все залишаються вивіскою української держави, за якою приховано не зовсім привабливий фасад.

У суспільстві продовжує домінувати тоталітарний підхід, за яким права людини підміняються популярними політичними визначеннями та гаслами.

Суспільство радикалізується, формується соціальна відчуженість громадян, яка створює не сприятливі умови для розвитку потенціалу особистості та соціуму загалом. Людина виступає засобом, а не ціллю діяльності держави.

Для розуміння сутності прав людини потрібно засвоїти, що людина – ціль, а не засіб.
Чи розуміє звичайний громадянин це? Чи варто прищеплювати людські цінності з дитинства та бути готовими до боротьби за цілі? Ми спробуємо заглибитись у ці питання та зрозуміти як створити умови для формування правосвідомого суспільства.

У цьому нам допоможуть:

Андрій Юров – соціальний філософ, правозахисник, поет, експерт Ради Європи і Московської Гельсінкської Групи (МГГ), співавтор концепції гуманітарного антифашизму. Входить до Ради Громадянської ініціативи для ОБСЄ, керує Міжнародною школою прав людини і громадянських дій.

Сергій Буров – правозахисник,експерт УГСПЛ, монітор Національного превентивного механізму, член ГО «Март», директор Освітнього дому прав людини в Чернігові, експерт національного соціологічного дослідження «Що українці знають і думають про права людини».

Лариса Самсонова – Генеральний директор Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Модерувати захід буде:
Олександра Матвійчук – Голова правління Центру громадянських свобод.

Для участі у заході потрібно заповнити форму реєстрації.

Захід відбудеться поблизу станції Золоті Ворота. Деталі будуть надіслані у листі з підтвердженням участі.

Із питань участі у заході прохання звертатися до
Андрій Кулібаба, Центр громадянських свобод.

050 21 79 289
human.rights.agenda.ua@gmail.com

Детальніше: https://www.facebook.com/events/220230608697382/?active_tab=about

Напишіть відгук

Де: Київ, Україна

Коли: 24 червня об 11:00

Дедлайн подачі: 23.07.2018

Вартість: безкоштовно