diem-banner

Програма #ДівчатаSTEM

Запрошуємо активних представниць технічних спеціальностей долучитися до всеукраїнської програми!

Дівчата STEM – це всеукраїнська програма, спрямована на збільшення кількості дівчат у технологічних професіях.

Організатори та партнери програми ініціюють створення розгалуженої мережі філіалів спільноти #ДівчатаSTEM по всій Україні. Відтепер, кожна дівчина, яка цікавиться технологічними спеціальностями, матиме змогу долучитися до STEM-філіалу у власному навчальному закладі, реалізовувати STEM-проекти та створювати мережу талановитих дівчат у своєму селі чи місті.

Мета спільноти #ДівчатаSTEM – підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні. У рамках ініціативи, учасниці зможуть організовувати різноманітні освітні активності, спрямовані на викорінення гендерних стереотипів при виборі професій та допомагатимуть ученицям у реалізації їх власних STEM-проектів.

Для участі необхідно:

1) Протягом травня-червня заповнити реєстраційну заявку на сайті;

2) Вказати власну мотивацію участі у Спільноті;

3) Написати ключові цілі, яких ви хочете досягти до кінця 2019 року.

На основі заповнених заявок організатори оберуть та надішлють рекомендації філіалам, а також приєднають філіали до спільноти Дівчат-STEM.

У листопаді 2019 року, за результатами звітування щодо проведених заходів Організатори оберуть найактивніший філіал. Переможець, визначений організаторами та партнерами програми, здобуде право організації Фінальної Конференції у своєму Філіалі в грудні 2019 року.

Подати заявку: https://girls-stem.org/zareiestruvati-filial

Детальніше: https://girls-stem.org/polozhennya

Напишіть відгук

Вартість: безкоштовно