diem-banner

How to Export/Як стати експортером

Ти молодий підприємець, маєш успішний продукт чи проект і не знаєш, як вийти на міжнародний ринок? Тоді цей форум саме для тебе!

28 серпня 2018 о 13:00 в Американському домі зберуться найуспішніші українські підприємці, які змогли перетворити власне хобі у прибутковий бізнес, які з маленького стартапу перетворились у перспективних експортерів і довели, що бізнес Made in Ukraine – це можливо і круто.

Ми зосередимось на бізнесі у високотехнологічній галузі та сфері інновацій та технологій. Ми буквально «на пальцях» пояснимо, як почати співпрацю з міжнародним ринком та в різноманітних сферах. Під час заходу ти:

  1. познайомишся з успішними українськими підприємцями, які підкорили міжнародний ринок;
  2. дізнаєшся, як створити пілотний проект, щоб заявити про себе на міжнародній арені;
  3. розглянеш практичні кейси стратегії «на експорт»;
  4. ознайомишся з проблеми, які виникають у експортерів-початківців, та дізнаєтесь лайфхаки як із ними боротись;
  5. побудуєш стратегію: від створення «пілота» до експорту.

Увага! Кількість місць обмежена, оскільки участь у заході безкоштовна просимо зареєструватися заздалегідь.

Спікери:

Геннадій Шестак, UGEARS

Ukrainian Gears – молода українська компанія з власним виробництвом унікальних механічних 3Д-пазлів з високоякісної фанери. У 2015 році їхній проект зібрав понад $400 тис. при необхідних $20 тис. на сайті Kickstarter. Нині конструктори Ugears експортують в Європу та Північну Америку. А вже з листопаду цього року українські конструктори будуть продаватись в 700-та фірмових магазинах Disney.

Сергій Денисенко, DelFast

DelFast – українська компанія, що розробила надпотужний електровелосипед із запасом ходу в 380 кілометрів (на 30 кілометрів більше, аніж електрокар «Tesla»). Компанія домоглася значних успіхів: електробайк зібрав $ 165000 на Kickstarter, а також отримав згадки в західних ЗМІ, серед яких TechInsider, Mashable і Yahoo. Нині DelFast активно експортує електробайки власного виробництва закордон.

Валерій Яковенко, DroneUA

DroneUA – провідний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Компанія веде діяльність в аграрній сфері, енергетиці та нафтогазовій промисловості, а також у геодезії і топографії. Безпілотники DroneUA використовуються на більш ніж 3,1 млн. гектарів посівних площ України та за кордоном.

Олександр Нестеренко, ARTKB

ARTKB – компанія, яка спеціалізуємося на розробці споживчої електроніки, побутової техніки, носяться пристроїв, товарів для будинку, бездротових девайсів, гаджетів і найпростіших побутових виробів. Працюють з найвідомішими стартапами і компаніями з Європи, Америки та Азії.

Олег Маленков, Concepter

Команда Concepter – прославилась на весь світ, адже створила спалах iBlazr і iBlazr 2. Це перший український гаджет, який потрапив на полиці фірмових магазинів Apple і тепер доступний більш ніж в сотні центрів продажів у Великій Британії, Німеччині, Швейцарії, Нідерландах та інших країнах.

Детальнішу інформацію можна дізнатися тут: http://drone.ua/how-to-export-yak-stati-eksporterom/

Форум організовано компанією DroneUA, за підтримки Американського дому.

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією. Поспішай, бо кількість місць обмежена.

Для входу необхідно мати паспорт або посвідчення водія.

Приєднуйся та заяви про себе й свою справу на весь світ!

Подати заявку: http://bit.ly/2nigPbp

Напишіть відгук

вулиця Миколи Пимоненка 6
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, America House Kyiv

Коли: 28 серпня о 13:00

Вартість: безкоштовно

Організатор:
America House Kyiv
DroneUA