Future News Worldwide 2019

Унікальна можливість для молодих журналістів відвідати міжнародну конференцію у Лондоні!

Future News Worldwide 2019 – престижна міжнародна конференція для майбутнього покоління журналістів, яку організовує Британська Рада в партнерстві з провідними світовими медіаорганізаціями.

100 журналістів, блогерів, влогерів, фотографів і репортерів з усього світу візьмуть участь у дводенній події, що пройде в лондонській штаб-квартирі Thomson Reuters у липні 2019 року.

Це унікальна можливість здобути досвід і повчитися в зірок журналістики з провідних медіа, серед яких CNN, Reuters, Google News Initiative, Facebook, BBC World Service, котрі є партнерами цієї ініціативи. Крім того, це шанс обмінятися досвідом із ровесниками з інших країн і розбудовувати власну мережу міжнародних контактів.

Британська Рада пропонує молодим журналістам в Україні взяти участь у конкурсі, аби стати одним зі 100 професіоналів, що потраплять на конференцію в Лондоні.

Фінансування: Британська Рада покриє основні витрати на поїздку (переліт, проживання й транспорт у Лондоні, харчування, візовий збір тощо).

Вимоги до учасників: Податися можуть студенти, а також випускники ВНЗ (максимум 2 роки після випуску), віком 18-25 років (станом на 1 липня 2019 р.), що володіють англійською на рівні advanced (IELTS 6.5 ), працюють журналістами й/або мають намір будувати кар’єру в цій сфері, а також розділяють цінності, які лежать в основі ідеології FNW.

Подати заявку: http://bit.ly/2HgbE8a

Детальніше: http://bit.ly/2VUP6go

Напишіть відгук

Де: Лондон, Велика Британія

Коли: 16-17 липня

Дедлайн подачі: 21.03.2019

Вартість: безкоштовно